Öğrenci Bilgilendirmesi

KESİN KAYITTA İSTENEN BELGELER

 

Asil listedeki öğrenciler, Nüfus cüzdanı fotokopisini, Tübitak tarafından hazırlanan Muvakatnameyi, Veli izin formunu ve Taahhütnameyi velileri tarafından ıslak imzalı olarak hazırlayıp proje e-mail adresine Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 21 Ağustos 2022 Pazar günü saat 17.00 a kadar tarayıp veya fotoğrafını çekip eksiksiz olarak göndereceklerdir. Göndermeyenler için yedek listeden seçim yapılacaktır. (Gerekli belgeler internet sitemizden indirilebilir.)

Belgelerin asıllarını öğrenciler projeye gelirken yanında getireceklerdir.

Projemiz konaklamalı olarak Erdek Günbatımı Otel’de 4-10 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Öğrencilerimiz 4 Eylül Pazar günü öğleden sonra 15.00 da otele giriş yapacak olup, 10 Eylül Cumartesi günü 14.30 da çıkış yapacaklardır. Proje süresince konaklama, üç öğün yemek, bir ara öğün ve bir çay molası, seyahat, etkinlikler ve eğitimler TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

Öğrenciler kendi ikametlerinden 4 Eylül 2022 Pazar günü, Erdek Günbatımı Otele geliş, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ikametlerine dönüş yol ücretlerini ve oteldeki isteğe bağlı ekstra harcamaları kendileri karşılayacaktır.

İsteyen öğrenciler otele direk gidebileceği gibi Bandırma’dan 14.30 da servis kalkacaktır. (Toplantı yeri daha sonra bildirilecektir)

Öğrencilerin yanlarında getirmeleri gereken ihtiyaç duyacakları malzemeler için mesajla bilgi verilecektir.

      

Sinan ONAR (Proje Yürütücüsü)     

Tel : 0-542-636 97 05

Mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Related Articles

Proje Hakkında

Proje Ekibi